• Friendly workplace 2023

Delphi – Kierunek rozwój i innowacje!

O Delphi

Delphi jest firmą dostarczającą nowoczesne rozwiązania elektroniczne i technologie systemowe mające szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej, lotniczej i telekomunikacyjnej. W chwili obecnej posiadamy ponad 100 zakładów produkcyjnych oraz 33 Centra Techniczne na całym świecie, w których zatrudniamy ponad 100 tysięcy pracowników.

W Polsce Delphi zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników w czterech zakładach produkcyjnych oraz w dwóch nowoczesnych Centrach Technicznych w Krakowie i Ostrowie Wielkopolskim. Centrum Techniczne w Krakowie od ponad 12 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych dla przemysłu samochodowego.

Czy wiesz, że?:

 • Centrum Techniczne Delphi w Krakowie uznawane jest za jedną z najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, a z efektów jego pracy korzysta prawie każda marka samochodowa w Polsce.
 • Delphi od lat niezmiennie plasuje się w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować polscy inżynierowie.
 • Znajdujemy się w gronie największych inwestorów na polskim rynku – koncern zainwestował w Polsce ponad 380 milionów USD – zarówno w produkcję, jak również w badania i rozwój technologii.
 • Dostarczane przez nas rozwiązania technologiczne i podzespoły można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.

Delphi zatrudnia ponad 1000 osób

Krakowskie Centrum Techniczne Delphi zatrudnia ponad tysiąc pracowników, w większości polskich inżynierów, z których wielu odbyło szkolenia w ośrodkach Delphi za granicą. Centrum badawczo-rozwojowe nieustannie się powiększa, ciągle wprowadzamy nowe projekty badawcze, nad którymi pracują najwyższej klasy eksperci. Bardzo ważnym obszarem tych prac jest zaawansowana elektronika samochodowa.

W listopadzie 2000 roku utworzono Centrum Rozwoju Oprogramowania, gdzie inżynierowie piszą software dla motoryzacji. W przyszłości samochody będą jeszcze bardziej skomputeryzowane dlatego wciąż potrzebujemy specjalistów w tej dziedzinie. W najbliższych miesiącach Delphi planuje zatrudnienie kolejnych kilkudziesięciu inżynierów programistów i elektroników.

Oprócz tego ośrodek badawczo-rozwojowy w Krakowie zajmuje się inżynierią wiązek elektrycznych oraz rozwojem przełączników i pochłaniaczy par paliwa.


KOGO SZUKAMY

Delphi Kraków

Centrum Techniczne Delphi poszukuje pracowników o bardzo różnym profilu i kompetencjach, zarówno najlepszych absolwentów, jak również kandydatów z doświadczeniem w różnych obszarach. Mimo, że Delphi jest firmą głęboko zakorzenioną na rynku motoryzacyjnym, od wielu lat odbiorcami naszych usług są również producenci innych sektorów. Dlatego też kandydaci na poszczególne stanowiska pochodzą również spoza branży motoryzacyjnej.

Delphi ma swój własny program praktyk studenckich, w których co roku bierze udział kilkudziesięciu najlepszych studentów. Podobne programy będą prowadzone również w roku bieżącym
i w kolejnych.

Poznaj 10 powodów,
dla których warto się z nami związać!

 1. Jesteśmy silną, stabilną, dobrze prosperującą firmą, dysponującą potężnym know-how oraz doświadczonym i utalentowanym zespołem.
 2. Prowadzimy innowacyjne projekty dla znanych, światowych marek takich jak: Audi, BMW, Citroën, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Suzuki, Saab, Volkswagen czy Volvo.
 3. Stawiamy na polską myśl techniczną – od lat inwestujemy w polskich specjalistów.
 4. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i nowoczesne warunki pracy.
 5. Zapewniamy bieżący kontakt z najnowszymi technologiami.
 6. Dbamy o nowe wyzwania dla naszych pracowników.
 7. Zapewniamy atrakcyjny pakiet socjalny zawierający m.in. dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karnety na imprezy kulturalne i zajęcia sportowe.
 8. Tworzymy nowoczesną kulturę pracy opartą na profesjonalnej komunikacji z pracownikami i wzajemnym zaufaniu (elastyczny czas pracy).
 9. Dbamy o właściwą i przyjazną atmosferę pracy.
 10. Należymy do grona firm zaangażowanych społecznie.

Jesteś fanem nowych technologii?

Pragniesz zdobyć ciekawe doświadczenie i sprawdzić jak smakuje praca w międzynarodowym środowisku pasjonatów innowacji?
Chcesz poświęcić się idei tworzenia nowoczesnych rozwiązań?
Nie zwlekaj!

Prześlij do nas swoje zgłoszenie.

www.delphi.com/poland  oraz  www.delphikrakow.pl

 

 • Friendly workplace 2023