• Friendly-Workplace
Ideą powstania Luxoft była koncepcja zapewniania naszym klientom wysokiej klasy rozwiązań informatycznych tworzonych przez najlepszych specjalistów w branży. Cokolwiek robimy, kładziemy nacisk na doskonałość inżynierii, dogłębną znajomość biznesu i innowacyjność. Nasze standardy jakości są stałe, niezależnie od rangi projektów, które prowadzimy.
Postawa „wykraczania poza” i nieszablonowe myślenie zakodowane są w naszej kulturze korporacyjnej. Zatrudniamy najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów oraz współpracujemy z wybitnymi specjalistami i entuzjastami nowych technologii. Dążymy do rozszerzenia naszej obecności na świecie, stosując najlepsze praktyki branżowe rozwijamy nowe usługi i ciągle podwyższamy standard prowadzonych projektów.
xglobal_luxoft_map_2016

Referral Program

Zdobądź dodatkowe pieniądze i przeżyj wakacje swojego życia!

Referral Program jest naszym korporacyjnym wewnętrznym programem rekrutacyjnym, umożliwiającym atrakcyjnym specjalistom z „rynku” zajmowanie istniejących oraz przyszłych wolnych miejsc pracy w naszej firmie.

Kto może uczestniczyć?
Zarówno pracownicy Luxoft jak też osoby zewnętrzne (pracownicy spoza Luxoft). Jeżeli nie jesteś pracownikiem Luxoft, musisz pamiętać, że przyjmujemy tylko referencje z krajów, w których Luxoft ma biuro. Jeśli mieszkasz w innym miejscu, nie będziemy w stanie zagwarantować Ci wypłaty premii za polecenie.
Jak dostać premię?
Wszystko co musisz zrobić, to zarekomendować swojego znajomego w naszym Dziale Rekrutacji.
  1. Wypełnij formularz – wyślij nam nazwisko swojego przyjaciela z branży IT i najlepiej jego CV.
  2. Nasz Dział Rekrutacji poinformuje Cię, czy kandydat został przyjęty.
  3. Jeśli kandydat zostanie zatrudniony przez Luxoft w czasie, gdy Twoja rekomendacja jest ważna, dostaniesz premię. Premie będą wypłacane w całości po trzech miesiącach pracy poleconego przez Ciebie kandydata.

Skontaktuj się z nami!

Zastanów się kogo możesz polecić i zrób to w jeden z możliwych sposobów:     

  • Wypełnij formularz rekomendacyjny na naszej stronie internetowej    
  • Napisz e-mail do naszego zespołu rekrutacji Recruit.ME@luxoft.com

  • Friendly-Workplace

Related Posts

Employee referral w branży IT
Starcie gigantów – Employee referral w branży IT
Praca z polecenia – dlaczego warto?