• Friendly workplace 2023

Gotowi na onboarding?

Tworzysz idealne warunki dla specjalistów IT? Daj im wylądować u siebie.

Pracodawco IT – daj się zrekrutować do PracodawcyIT.pl!

Branża IT wymaga od pracodawców znacznie więcej niż pozostałe dziedziny gospodarki. Kluczowy aspekt rekrutacji stanowi dwukierunkowa komunikacja, a skuteczny proces zorganizowany jest w sposób, który można by utożsamić z sytuacją odwrócenia ról: rekrutujący – rekrutowany.

To nie potencjalny kandydat musi się możliwie najlepiej zaprezentować, lecz organizacja, która chciałaby mu zaproponować objęcie jakiegoś – zwłaszcza specjalistycznego czy menedżerskiego – stanowiska.

W efekcie niezwykle istotne dla pracodawców staje się znalezienie narzędzi, które umożliwiałyby dotarcie do grupy odbiorców o odpowiednim profilu technicznym, a jednocześnie pozwoliły na stworzenie spójnego, pozytywnego w odbiorze wizerunku firmy. Z reguły, aby móc osiągnąć oczekiwane rezultaty, niezbędne jest wykorzystanie kilku kanałów komunikacji o różnorodnym profilu, co wiąże się ze zwielokrotnieniem kosztów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

PracodawcyIT.pl zrzesza najlepsze firmy – Pracodawców IT i umożliwia im wielopłaszczyznową prezentację firmy i zapewnia kontakt z potencjalnymi przyszłymi pracownikami.

Nadrzędnym celem wszelkich narzędzi, jakie oferuje swoim użytkownikom portal pracodawcyIT.pl jest zapewnienie pracodawcom możliwości zaprezentowania w kompleksowy sposób profilu firmy oraz ułatwienie przedsiębiorcom kontaktu z potencjalnymi pracownikami i współpracownikami. 

 

Pokaż się naszym użtkownikom:

 • programiści, specjaliści IT, mistrzowie programowania, studenci informatyki, doświadczeni i sprawdzeni pracownicy wdrożeń obszarów High tech
 • osoby z  pasją, ambicją, świadomie kierujące swoim życiem zawodowym,
 • Ci, którzy chcą pracować wśród najlepszych Zespołów IT,
 • wszyscy, którzy pragną zmiany w karierze IT, angażując się w ciekawe tematy, projekty, rozwiązania,
 • Ci, którzy wiedzą, że ich kariera zależy od wyboru dobrego Pracodawcy IT, szczególnie młode pokolenie studentów i absolwentów,
 • i w końcu … Twoja konkurencja na rynku pracy – warto być inspiracją do dobrych praktyk, tworzyć własną Markę Pracodawcy.

Jesteś Pracodawcą IT?

Zatrudniasz elITarne jednostki w do swojego zespołu? 
Przedstaw swoją firmę i przyciągaj Talent Generation IT®. 

Dołącz do nas, jeśli:

 • reprezentujesz kreatywną, rozwijającą się i innowacyjną firmę,
 • rekrutujesz specjalistów IT lub inżynierów z obszaru High-tech,
 • pragniesz poprzez inspirację zaprezentować firmę profesjonalistom – czytelnikom naszego portalu!
 • chcesz dotrzeć do informatyków, programistów, specjalistów,
 • chcesz prezentować swoją firm 365 dni w roku, 24 h na dobę, być zawsze obecnym tam gdzie się w duszy gra grawITacja,
 • poszukujesz nowoczesnych, sprawdzonych, skutecznych narzędzi employer branding,
 • wiesz, że miejsce Twojej firmy jest wśród Pracodawców IT

Otrzymaj kompleksową ofertę obecności w obszarze działań Pracodawcy IT. Formularz do kontaktu znajdziesz na końcu tej strony. 

Krótko jeszcze dlaczego warto wejść
w nasz zasięg naszego działania i co to za obszar??

Obszar aktywności Pracodawcy IT to pierwsze i jedyne na polskim rynku miejsce, gdzie zaangażowani i innowacyjni Pracodawcy IT mogą stale i dynamicznie (365 dni / rok) wyróżnić, skutecznie docierać z działaniami employer brandng do konkretnej grupy.

To miejsce gdzie zaprezentujesz programistom / specjalistom IT innowacyjne projekty przy których pracuje Twój zespół. To tu możesz, rekrutować i dbać o Markę Pracodawcy w IT, zwracając uwagę  talentów poprzez obecność z nami na uczelniach technicznych, publikację artykułów, filmów rekrutacyjnych, wywiadów z pracownikami, konkursów promujących, prezentując własne programy poleceń pracowniczych, zamieszczając oferty pracy, a także komunikując wynagrodzenia i ścieżki rozwoju.

W IT to konieczność.

Praodawcy IT to pierwsze źródło informacji o firmach rekrutujących Talent Generation ®. Nasz serwis czytają programiści, projektanci biznesowi, analitycy, menedżerowie produktów i projektów programistycznych oraz wszyscy ci, którzy na co dzień zajmują się nowymi technologiami. 90% naszych czytelników wiąże soją karierę i rozwój z programowaniem , analityką, architekturą IT i zarządzaniem w IT.

Kariera związana z IT96%

Co zyskujesz?
 • dotarcie do konkretnego targetu programistów i osób związanych z IT,
 • obecność i skupienie działań poprzez różnorodne formy przekazu, gwarantujące szerokie dotarcie i rozpoznawalność, a jednocześnie kierując je tylko do zainteresowanych osób,
 • ElITarne grono Pracodawców IT, pod jedyną niepowtarzalną, rozpoznawalną nazwą,
 • obecność na ważnych wydarzeniach IT w Polsce, obecność na uczelniach technicznych w papierowym magazynie „Pracodawcy IT w Polsce”  – nakład 5000 / rocznie gwarantuje szeroki zasięg i dotarcie,
 • rozpoznawalność i prestiż.
 
Co warto pokazać?

Chcemy naszym czytelnikom zaprezentować tylko najciekawsze firmy, ich dobre praktyki z zakresu zarządzania kapitałem talentów w IT. Wynagrodzenie to nie wszystko (choć bardzo ważne), pokaż z nami kulturę i  atmosferę panującą w Twojej firmie. Tak, właśnie tu warto prezentować unikalną, jedyną w swoim rodzaju atmosferę i zalety pracy w Twojej organizacji. 

Nie zwlekaj. Ilość prezentacji na portalu jest ograniczona. Napisz.


Pierwszy krok w karierze IT niech prowadzi do Was.

Zwiększaj rozpoznawalność. Skutecznie komunikuj działania employer branding do profesjonalistów, specjalistów i studentów IT!.

Udostępniamy Ci obszar działań Pracodawcy IT w stałej publikacji informacji o Twojej firmie, prowadzonych przez nią rekrutacjach oraz organizowanych wydarzeniach (targi pracy, warsztaty, seminaria). 24h / 365 dni w roku.

Uzyskasz od nas wydatne wsparcie w promocji Twojej w firmy wśród szerokiego grona entuzjastów nowych technologii – profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także aspirujących, ambitnych studentów i uczniów.

Napisz do nas teraz i otrzymaj kompleksową ofertę obecności w obszarze działań Pracodawcy IT 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dołącz teraz! 

 


Skuteczna rekrutacja


Employer branding


Talent acquisition

Podstawowym kryterium Jobsa przy werbowaniu ludzi do jego wesołej bandy piratów wiosną 1981 roku było zaangażowanie w produkt. Czasami przeprowadzał kandydata do pokoju, w którym stał przykryty płachtą prototyp Maca, dramatycznym gestem, odsłaniał go i obserwował. „Jeśli oczy się im rozświetlały, jeśli rzucali się na mysz i zaczynał klikać, Steve usmiechał się i zatrudniał ich – wspomina Andrea Cunningham. – Oczekiwał, żeby wykrzyknęli Wow!”.