Program rekomendacyjny MindBox

mindbox-logo

Jesteśmy firmą, która od 2007 roku, każdego dnia wspiera naszych Klientów w realizacji projektów informatycznych i telekomunikacyjnych na czterech kontynentach. Prowadzimy międzynarodowe projekty dostarczając zarówno całe zespoły projektowe, jak i pojedynczych specjalistów o kompetencjach precyzyjnie odpowiadających specyfice realizowanego zadania. Współpracujemy ze specjalistami i ekspertami pokrywającymi wszelkie kompetencje w zakresie systemów ERP, Telco i IT w Polsce i Europie, a oprócz tego wciąż pozyskujemy nowe talenty.

Doskonale rozumiemy wymagania i specyfikę biznesową różnych projektów, dlatego zapewniamy szeroki wachlarz usług, który pozwala nam szybko i elastycznie reagować na potrzeby Klientów. Wierzymy, że przyszłość Firmy można budować jedynie na długofalowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku – dlatego zawsze rzetelnie podchodzimy do powierzonych zadań stawiając cele naszych Klientów w centrum zainteresowania.

Zasoby kompetencyjne Mindbox to specjaliści systemów ERP i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz wielu innych fachowców branży IT.

Znasz specjalistę IT, który mógłby nam się przydać?

Poleć znajomego i zarób 2000 zł!

mindbox-1

Sprawdź kogo aktualnie szukamy
Wejdź do naszej bazy ofert pracy i sprawdź kogo aktualnie poszukujemy. Czy masz wśród swoich znajomych specjalistów, którzy Twoim zdaniem spełniają wymogi na dane stanowiska?

mindbox-2

Wyślij CV znajomego 

Wyślij do nas CV znajomego (lub kilku!). Nie zapomnij o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zarówno Twoich, jak i rekomendowanego kandydata.

mindbox-3

Weryfikacja kandydata 

Nasz pracownik działu rekrutacji, zweryfikuje przesłane zgłoszenie, skontaktuje się z kandydatem i ustali szczegóły. Zostaniesz poinformowany o wyniku weryfikacji.

mindbox-4

Podjęcie współpracy 

Jeśli polecony kandydat pomyślnie przejdzie proces rekrutacyjny i nawiąże z nami współpracę, należy Ci się nagroda!

mindbox-5Odbierz 2000zł nagrody
Odbierz od nas swoją nagrodę w wysokości 2000 zł! Gratulujemy i dziękujemy.
Pod adres e-mailowy dolacz_do_nas@mindbox.pl wyślij:
  • CV kandydata (ze wskazaniem stanowiska)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata
  • Zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych
  • Informację o tym, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin programu rekomendacyjnego Mindbox S.A.