• Friendly workplace 2023
sapiens praca

Sapiens – wspieraj z nami biznes!

Sapiens IT praca

Sapiens to globalny dostawca oprogramowania dla branży ubezpieczeń i finansów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące ubezpieczeń majątkowych i wypadkowych, ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń emerytalnych i rentowych, a także oprogramowanie do zarządzania biznesowego. Nasze produkty są uznawane za najbardziej zaawansowane technologicznie i oferujące najszerszy zakres funkcjonalności.Sapiens zatrudnia ponad 2500 ekspertów i specjalistów IT

 

Sapiens zatrudnia ponad 2500 ekspertów i specjalistów IT, którzy prowadzą projekty dla blisko 400 klientów na całym świecie.

W Polsce jesteśmy obecni od 2015 roku i posiadamy biura w sześciu lokalizacjach: Warszawie, Gdyni, Katowicach, Szczecinie, Krakowie i Łodzi.

Sapien biuro Warszawa, Gdyni, Katowice, Szczecin, Krakow i Łodz.

JAK PRACUJEMY?

Praca w Sapiens to dzielenie się wiedzą, możliwość współpracy ze specjalistami z całego świata i realizowanie ambicji zawodowych w oparciu o ekspercką ścieżkę kariery związaną z technicznymi umiejętnościami lub rozwojem w kierunku zarządzania zespołem. Zespół Core rozwija bazowe produkty i dba o ich ciągłą innowacyjność i nowe funkcjonalności. Natomiast specjaliści zespołu Delivery przygotowują oprogramowanie dla klientów, co związane jest z dostosowywaniem podstawowej wersji produktu tak, aby spełniała wymagania użytkowników i prowadzonych procesów biznesowych.

Pod pojęciem dostosowania znajduje się cały szereg aktywności programistów, testerów, analityków, architektów i administratorów w różnych obszarach biznesowych systemu, które wymagają zastosowania szerokiego spektrum technologii. Dla miłośników baz danych interesujący może być fakt wykorzystania w projektach różnych serwerów bazodanowych np. ORACLE, DB2, MySQL. Integracja wielu różnorakich systemów zewnętrznych wymaga tworzenia interfejsów komunikujących się z tymi systemami. Nie można zapomnieć także o zmianach w interfejsie użytkownika, dzięki którym możliwe jest wprowadzanie części danych do systemu.

KOGO SZUKAMY?

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanych ludzi z pasją, którzy są nastawieni na współpracę w innowacyjnym i stawiającym zawodowe wyzwania środowisku pracy. Prowadzimy rekrutację w obszarach Front & Back-End Development, Quality Assurance (Manual & Automation), Configuration, Implementation, Data Security.

POSZUKIWANE PRZEZ NAS TECHNOLOGIE

JavaEE | JPA/Hibernate | SQL serwery WebLogic/WebSphere/JBoss | bazy danych Oracle/DB2/MSSQL Dołącz do nas, rozwijaj się z nami i stań się częścią naszego sukcesu!

CO OFERUJEMY?


STABILNOŚĆ

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę


KOMFORT

Własne miejsce pracy w niedużych pokojach w biurze, które pozwoli Ci się skupić


ELASTYCZNOŚĆ

Elastyczne godziny pracy umożliwiające utrzymanie work-life balance


RÓŻNORODNOŚĆ

Udział w zróżnicowanych, międzynarodowych projektach


PARTNERSTWO

Partnerską komunikację i indywidualny rozwój zgodny z potrzebami każdego pracownika


ROZRYWKA

Eventy, konkursy

i atrakcje

dla

pracowników


NAUKA

Możliwość wymiany doświadczeń i uczenie się od najlepszych


BENEFITY

Prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport


KAWA

Świeżo zmieloną kawę w biurze, aby poranki były przyjemniejsze


DRESS CODE

Przyjazny IT dress code,

który

polubisz


BONUSY

Atrakcyjne bonusy w programie poleceń pracowniczych


PODRÓŻE

Wpieranie klientów podczas zagranicznych podróży służbowych

  • Spaiens praca it

Related Posts

Sapiens Tech Talks 8 listopada w Katowicach
Sapiens Tech Talks w Katowicach
sapiens praca
QA Tester – Sapiens
sapiens praca
Programista Java – Sapiens

Leave a Reply