Poleć znajomego do zespołu ekspertów
IT Kontrakt

itkontrakt_logo

Międzynarodowa sieć ekspertów IT

Firma IT Kontrakt powstała w 2004 roku we Wrocławiu. Jako jedni z pierwszych w tej części Europy, zajęliśmy się outsourcingiem kadry IT, czyli budowaniem specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. Jesteśmy partnerem biznesowym największych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i informatycznych.

W chwili obecnej firma zatrudnia 1200 specjalistów IT o różnych specjalizacjach (project managerów, analityków, projektantów, architektów, programistów, testerów i in.), którzy realizują projekty informatyczne w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu w Polsce i za granicą.

Przemawia za nami:

  • 12 lat doświadczenia
  • 119 aktywnych klientów
  • 1200 zatrudnionych specjalistów IT
  • 1116 zrealizowanych projektów
  • 87 000 życiorysów potencjalnych specjalistów IT
  • 142 mln PLN obrotu w 2014 r.

POLEĆ ZNAJOMEGO i zgarnij nagrodę!

Jeśli w gronie Twoich znajomych lub niekoniecznie znajomych osób jest ktoś, o kim wiesz, że odpowiada wymaganiom oferty pracy zamieszczonej przez IT Kontrakt, nie zwlekaj – poleć jej naszą ofertę!

Wystarczy, że osoba, która aplikuje na ogłoszenie napisze lub powie w trakcie rozmowy z rekruterem, że wie o danej ofercie właśnie od Ciebie. Jeśli zatrudnimy ją w naszym projekcie, Ty zgarniesz nagrodę za polecenie. Rozglądaj się dookoła, polecaj oferty pracy w IT Kontrakt i zagarniaj kasę! Działaj!

Satysfakcja z wygranej gwarantowana!

Dołącz do grona ekspertów

Stawiasz na rozwój, a my stawiamy na Ciebie!