Netent rekrutacja praca

Nastawieni na rozwój, nieustannie poszukujący odpowiedzi – rekrutacja do NetEnt

NetEnt kontynuuje rekrutację do biura w Krakowie Pasjonaci cyfrowej technologii, napędzani do działania przez kreatywność, nastawieni na rozwój, nieustannie poszukujący odpowiedzi. Tak można opisać zespół pracowników szwedzkiej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach dla gier online, która od lutego posiada swoje biuro także w Krakowie. Specjalistki i specjaliści IT, którzy chcą się rozwijać w branży i szukają twórczego środowiska pracy, jeszcze w tym roku mają szansę dołączyć do międzynarodowego zespołu NetEnt.

Po pierwsze pracownik!

Branża IT to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarczych, w ramach którego nieustannie pojawiają się nowe miejsca pracy dla developerów. W związku z rosnącą konkurencją firmy działające na rynku mają dużą trudność z pozyskaniem pożądanych przez siebie pracowników. Odpowiedni poziom wynagrodzenia i dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna czy karta MultiSport, nie zawsze są wystarczające, żeby zachęcić właściwych kandydatów do złożenia aplikacji.

Ze względu na dużą liczbę poszukiwanych specjalistów IT proces rekrutacji w tym sektorze jest znacznie utrudniony. Poszczególne firmy chcą dziś zatrudnić nawet po kilkaset osób. W NetEnt wiemy, że dla naszych pracowników bardzo duże znaczenie ma m.in. twórcze środowisko pracy oraz stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które im oferujemy na co dzień. Jednak największym naszym atutem, jakim przyciągamy potencjalnych kandydatów, jest zakres pracy: współtworzenie (nawet co miesiąc) nowej gry online i możliwość podejmowania samodzielnych inicjatyw, które mogą wpłynąć na efektywność działania firmy – podkreśla Małgorzata Cumber, HR Manager w krakowskim biurze NetEnt.

Międzynarodowy zespół pasjonatów w NetEnt pozostaje zorientowany na rozumienie konsumentów i wyprzedzanie ich potrzeb. Dlatego przyświecające firmie hasło Better Gaming odzwierciedla fakt, że szwedzki dostawca wysokiej jakości gier i platform do najpopularniejszych kasyn online na świecie stara się być najlepszy we wszystkim, co robi, a przy tym stwarzać jak najlepsze miejsca pracy dla swoich pracowników.

Fun at work!

W procesie rekrutacji firma docenia nie tylko kwalifikacje i umiejętności kandydatów, równie ważne jest dla niej, żeby pracownik oddawał ducha zespołu i podzielał podstawowe wartości firmy. NetEnt wie, jak istotna w branży IT okazuje się atmosfera w pracy, dlatego wyznaje zasadę fun at work. To według niej organizuje się codzienne obowiązki w biurze oraz planuje się wiele inicjatyw skierowanych do wszystkich pracowników, takich jak służbowy wyjazd na Maltę, śniadania firmowe czy cykliczne imprezy integracyjne. W NetEnt innowacja napędza codzienną pracę, dlatego jednym ze znaczących eventów dla pracowników jest Innovation Week. Podczas tego wydarzenia pracownicy mają możliwość zrealizowania wszystkich swoich fantastycznych pomysłów.

Obowiązująca na co dzień zasada fun at work pozwala nam połączyć pasję oraz pracę zawodową. Nasza firma to zespół niesamowitych ludzi, którzy otwarcie i niekonwencjonalnie podchodzą do każdego projektu – podkreśla Katarzyna Dziaduś, która w lutym rozpoczęła pracę w krakowskiej siedzibie firmy na stanowisku Game Graphical Artist

W NetEnt obdarzamy pracowników dużą dozą zaufania i wolności. W efekcie są oni bardziej zaangażowani, zmotywowani oraz odpowiedzialni za to, co robią. Dodatkowo jako zwolennicy dynamicznego środowiska pracy cenimy u kandydatek i kandydatów kreatywność, umiejętność wyprzedzania trendów w branży oraz odwagę i pasję w działaniu. Dzięki pracownikom z takimi cechami jesteśmy gotowi dostarczać naszym klientom niesamowite wrażenia w postaci wysokich wygranych w grach online nawet takich, które trafiają do Księgi rekordów Guinnessa. Wyprzedzamy także konkurencję m.in. przez takie inicjatywy, jak dostęp do kasyn online poprzez urządzenia mobilne – podsumowuje Cumber.

NetEnt – pionier branży gier online, który w tym roku świętuje swoje 20-lecie. Co roku zdobywa branżowe nagrody, także za dobrą politykę w zakresie zdrowia oraz programów sportowych i wellness dla swoich pracowników. Informacje o aktualnych procesach rekrutacyjnych znajdują się na stronie: https://www.netent.com/en/open-positions/.