• Friendly workplace 2023

Sapiens zaprasza wszystkich pasjonatów QA na wyjątkowe spotkanie poświęcone najlepszym praktykom w weryfikacji dokumentacji technicznej „Document Review Process – Best Practices”. Gościć będziemy w kreatywnej przestrzeni Stefy Centralnej w Katowicach, prelekcję i dyskusję poprowadzi Wojciech Lech, QA Tester w Sapiens.

Wiedzę z tego obszaru Wojtek zdobył dzięki współpracy z Podkomisją Europejską, podczas której był odpowiedzialny za audyt i nadzór nad testami oprogramowania oraz szczegółową weryfikację dokumentacji technicznej rozwijanych aplikacji. Swoje kompetencje rozwija obecnie w Sapiens, gdzie jako tester oprogramowania pracuje w projekcie dla globalnej firmy ubezpieczeniowej w obszarze weryfikacji dokumentacji okołotestowej w tym change requests, planów testów i specyfikacji technicznych środowiska testowego.

Prywatnie współzarządza chaosem, który tworzy jego wesoła rodzinka, uczy się na pamięć imion kucyków Pony i śpiewa piosenki z „Frozen”.
W wolnym czasie dodatkowo testuje wytrzymałość i wrażliwość sąsiadów grając na gitarze oraz poszerza wiedzę na temat pionierów podboju kosmosu, szczególnie programów Gemini i Apollo.

Po meet-upie z chęcią porozmawia z Wami na temat mechaniki orbit, historii podboju kosmosu, muzyce i kinie.

MeetUp agenda:

1. Document Development Life Cycle (DDLC);
2. Document Control;
3. Document Structure;
4. Figures and Tables;
5. Scope Audience and References;
6. Descriptions;
7. Comments;
8. Spelling and Grammar;
9. How to find something that is not there?;
10. Questions and Answers.

Zapraszamy do dołączenia i zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na Facebooku tutaj.

  • Spaiens praca it

Related Posts

sapiens praca
Sapiens – wspieraj z nami biznes!
sapiens praca
QA Tester – Sapiens
sapiens praca
Programista Java – Sapiens

Leave a Reply