Uber – najlepsi ludzie, najwyższe standardy

 Powstanie platformy Uber

Uber_Logobit_Digital_black

W 2008 roku w Paryżu Travis Kalanick i Garrett Camp nie mogli złapać taksówki, więc wpadli na proste rozwiązanie: naciśnij przycisk i zamów przejazd.

Przedsięwzięcie, które na początku obejmowało tylko aplikację pozwalającą zamawiać czarne samochody premium w niewielu dużych miastach rozwinęło się bardzo dynamicznie i staje się aktualnie podstawą logistyki i transportu miejskiego w wielu aglomeracjach na całym świecie. Czy chodzi o transport osób, czy dostawę kanapek, czy też kuriera dostarczającego paczki – dzięki nowoczesnym technologiom Uber zapewnia terminowe i niezawodne usługi logistyczne.

Dla kierowców korzystających z platformy Uber, aplikacja stanowi nową, elastyczną formę dochodu. We wszystkich miastach wspieramy lokalną przedsiębiorczość, ułatwiamy dostęp do usług transportowych oraz zwiększamy bezpieczeństwo na drogach. Jeśli usługi transportowe w mieście są niezawodne, to wszyscy na tym korzystają. Zwłaszcza jeśli za oknem pada śnieg.

Miliard połączeń, których ciągle przybywa

Jesteśmy dumni, że łączymy pasażerów, którzy potrzebują niezawodnego transportu, z kierowcami, którzy chcą zarobić i dzieje się tak bez względu na dzielące nas granice, różnice kulturowe i językowe.

Twórcy aplikacji

Nasze zespoły z całych sił starają się tworzyć nowe możliwości dla milionów ludzi i ulepszają usługi transportowe, ale na szczęście lubimy to, co robimy i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników.

Platforma Uber aktualnie funkcjonuje w pięciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu oraz w ponad 440 na całym świecie.

Codzienne zapewniamy najbardziej satysfakcjonujące przejazdy. Przejazdy na każdą kieszeń i na każdą okazję.

Wspólnie zbudujmy lepszą przyszłość

uber-biuro

Rozwijaj swoje pomysły i twórz razem z nami narzędzie, z którego ludzie będą korzystać każdego dnia. Przed nami nadal długa droga rozwoju. Dołącz do nas i pomóż nam.

Uber to nie tylko kierowcy

Uber Advanced Technology Center

Równie ważną dla firmy podstawą działalności, jak przewóz klientów, jest rozwój nowych technologii. Mamy do dyspozycji światowej sławy naukowców i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przyszłości technologii transportu. Nadal szukamy najlepszych kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu. Jako członek zespołu Uber ATC będziesz pracować nad przełomową technologią (robotyka, autonomia, bezpieczeństwo pojazdów) i rozwijać naszą wizję portalu transakcji w czasie rzeczywistym.

The Uber Advanced Technologies Center bardzo szybko się rozwija, w związku z tym wciąż potrzebujemy genialnych ludzi w bardzo różnych dziedzinach, o bardzo różnych kwalifikacjach, którzy dołączą do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jeśli chcesz tworzyć produkty, które pokochają użytkownicy, budować technologiczne rozwiązania, które wcześniej były tylko w sferze marzeń, dostarczać unikalne doświadczenie, pomagać rozwijać naszą drużynę, pomagać w sprawnym zarządzaniu firmą i docierać do nowych odbiorców – wśród nas jest miejsce dla Ciebie.

Software Engineering

header-software

Poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych inżynierów, którzy pomogą w budowie infrastruktury danych, zasilającej funkcjonowanie Ubera. Będziesz miał okazję pracować w szybko rozwijających się zespołach supertalentów i budować nową generację inteligentnych usług transmisji danych, które będą miały ogromny wpływ na to, jak kształtowana będzie wizja rozwoju Ubera. Inżynieria oprogramowania w Uber to ekscytująca szansa i wyzwanie, aby wciąż udoskonalać proces przemieszczania się kierowców.

Nowe centrum w Krakowie – specjaliści IT poszukiwani

W nowym centrum usług biznesowych w Krakowie zatrudnimy 140 wysoko wykwalifikowanych specjalistów i zamierzamy zainwestować około 40 mln zł na rozwój nowej placówki. Poszukujemy przede wszystkim specjalistów zajmujących się optymalizacją procesów biznesowych, znajdowaniem przyczyn częstych problemów użytkowników, następnie wdrażaniem procesów, które te problemy mogą rozwiązać i wdrażaniem tych rozwiązań na terenie całego regionu.

W Krakowie mają pracować nie tylko specjaliści od IT, choć przede wszystkim, lecz także osoby, które zajmują się procesami biznesowymi, również absolwenci uczelni humanistycznych. Rekrutacja poszukiwanych przez firmę specjalistów już trwa, a pierwsze osoby rozpoczęły pracę w centrum już w styczniu 2016 roku. Skupiamy się na rozwoju od strony technologicznej, która może nie do końca jest widoczna dla konsumentów, natomiast jest bardzo ważna dla naszych kierowców. A to, co dla nas najważniejsze, to przede wszystkim zadowolenie kierowców, które możemy osiągnąć, oferując im wysokie zarobki oraz atrakcyjne i elastyczne warunki pracy.

Zobacz, jakich pracowników szukamy: www.uber.com/pl/careers

Dołącz do naszego zespołu!

Leave a Reply