GET.NET – największa konferencja programistyczna ponownie zawita do Gdańska
15 października 2016 w Gdańsku ponownie odbędzie się największa konferencja .NETowa w Polsce Północnej – GET.NET. W programie GET.NET znajdzie się 11 wystąpień znanych i cenionych ekspertów z całego świata. Keynote speakerem wydarzenia będzie gość specjalny ze Stanów Zjednoczonych – Mathias Brandewinder. Zapraszamy do Amber Expo – to będzie już 6 edycja!
GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku – w Łodzi i w Gdańsku z inicjatywy firmy Sii. Do tej pory ponad 1500 uczestników miało okazję brać udział w wydarzeniach z serii GET.NET. Z roku na rok grono to stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej. Na GET.NET występują znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET jak Udi Dahan, Oren Eini, Iris Classon, czy Maurice de Beijer. Widownię GET.NET tworzą doświadczeni programiści, testerzy, kierownicy projektów, jak również studenci IT i wszyscy pasjonaci nowych technologii, a w szczególności .NET.
W nadchodzącej edycji gwiazdą GET.NET będzie bez wątpienia Mathias Brandewinder z USA – autor wielu książek, autorytet F#. Ponadto uczestnicy GET.NET będą uczestniczyć w anglojęzycznych wystąpieniach Glenna Henriksena z Norwegii, czy Sebastien’a Lambla z Wielkiej Brytanii. Ponadto prelegenci z Polski zapewnią uczestnikom solidną dawkę technicznej wiedzy. Na scenie GET.NET swoje prezentacje wygłoszą takie rodzime gwiazdy jak: Tomasz Kopacz, Michał Smereczyński, Grzegorz Rycaj, Sławomir Sobótka, Tomasz Onyszko, Szymon Kulec, Szymon Komorowski, czy Piotr Kątny.
Pomysłodawcą i organizatorem konferencji GET.NET jest firma Sii, partnerem strategicznym przedsięwzięcia po raz kolejny zostało Miasto Gdańsk.
Na GET.NET można się zapisać i zarejestrować na stronie www.konferencjaget.net/pl/gdansk. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy program dostępny jest również na https://konferencjaget.net/pl/gdansk/program.